čtvrtek 4. srpna 2011

2.kolo minulostí

Ve 2.kole sme viděli několik zajimavych duelů, především derby dvou sestujících týmu. v utkání mezi HC Pivson OV a Rychlou Rotou nakonec byli štastnější hosté a to díky Ivanu Hejnovi, který v 68.minutě utkání rozhodl o tom, že 2 body si povezou domu a jeden zustane na domácím stadioně týmu Hc Pivson OV.
          Druhý zajimavý duel svedli týmy Карловы Вары a Otis Brno. Hosté si po pěkném utkání a bojovnem vykonu především z první pule utkání odváží všechny 3 body do Brna za výhru 0:2.
         Ras-ta i Spartička už neopakovali zaváhání z prvního kola a v poklidu urvala první letošní bodíky.
         Bez bodů zůstavají 4 celky. Naopak s plným počtem už pokračují pouze brňané se skóre 15:0 a druhý tým Kačenek, který také za 120 minut neinkasoval a drží si skvěly pruměr 6 branek na zapas.
         Nyní nás čeká den volna. a již ve čtvrtek nakousneme 3. kolo. Tento týden se mužete těšit na rozhovor s manažery týmu Spartička a Ras-ta