středa 2. listopadu 2011

14.KOLO

Začneme 1.zapasem mezi Tj hokej vs. Sk muglinov
zápas mezi 11. a 15. tymem navštivilo 2888 diváků. 1.třetinu vyhráli domácí díky golu z přesilové hry kterou vystřelil hráč Opaliński. V 2.třetině předvedli hosté čistou hru  a skore bylo nerozhodne 2:2.       3. třetina rozhodla zápas díky přesilovím hrám kdy domácí proměnili pouze jednu a hoste využily dvě a to v předposlední minutě zapasu rozhodl hráč Svačina diky němu vyhráli hosté 3:4
2.zapas  hráli KUBIKULA TEAM BÍTEŠ vs. HC Slovan Ústečtí Lví
zápas mezi 14. a 16. týmem navštívilo 2934 diváků. hned  první třetina rozhodla ve prospech domácích kterou vyhráli 4:0 a zbylé dvě třetinyse odehráli v normálním hracím tempu a díky 3. golum hráče  Ruppert Gross   vyhráli domácí zaslouženě 7:1
3.zápas mezi 4. HC Gorolia a 5. Stříbrníky vidělo 7337 diváků což konečně stojí za  to. a hned v první třetině rozhodli domaci o své výhře a v rozmezí sedmi minut  dali 3 goly. ve druhé třetině meli hoste tři přesilové hry ale žádnou nedokazali využít a tím pádem díky domácímu golmanovy  Samuel Hromec  vyhráli domácí 3:0
4.zápas šestého HC surikaty  a osmého HC Trabant Satalice vidělo 6400 diváků . V 1.třetině nedokázali domácí využít přesilové hry a až ve druhé třetině ji využili  kdy dal gol Zec . V posledni třetině hosté stáhli hru na tři formace což jim nepomohlo a dostali další dva goly  a zápas skončil 3:0
5.zápas mezi 7.HC Šašci špíny Vinohrady a 12.Spartička viděla krásná návštěva 6539 diváků a zápas rozhodli dva faktory tim prvním byla jedna uspěšná trefa v přesilové hře hostujícího týmu a čistý štít brankáře František Sloboda   a diky němu vyhrali 0:1
6.zápas mezi 2.a 1. týmem  HC Slavia Prague a HC Cheza Nepomyšl  viděl vyprodany kotel a všech 8000 diváků  vidělo vyrovnany zápas  ktery díky domácímu golmanovy Gregor Varjanov   ktery pochytal 37 střel a zápas skončil 1:1
7.zápas mezi 13.  RullezzzTeam a 9. Otis Brno videlo 6573 divaku a hned ke konci prvni tretiny se ujaly vedeni 0:1 hostujici tym  se statecne drzel ale v poslednich 9.minutach domaci otocili zapas ve svu prospech a diky vyuzite presilovce  hrace Robert Špičk  vyhrali 2:1
8.zapas a posledni hrali 3.HC Birdies HB  a 10. Monster Bulldogs   videlo 7015 divaku a hned 1. tretina skoncila divoikou prestrelkou 2:2  a az v prodlouzeni rozhodlo o vyhre hostu a taky diky hraci Carl-Heinz Philipp  ktery dal hattrick  skoncil zapas 3:4