pátek 4. listopadu 2011

15. kolo

Včerejším 15. kolem sme uzavřeli první polovinu sezony a hned dnes večer náčínáme tu druhou. V prvním zapase Monster Bulldogs přivitali na svém ledě TJ hokejs a domácí byli po cele utkání lepším týmem a zasloužene vyhráli 5:1 a posunuli se na 9.místo v tabulce. Druhé utkání patřilo Otisu Brno, kterému se v poslední době nedaří a hostili HC BIRDIES. Na začatku utkání si vytvořili dvoubrankovy naskok, ktery postupně ztratili a po  6O. minutach se hralo prodloužení, ktere využili ve svuj prospěh hosté 2:3pp.  Cheza Nepomyšl hostil v tomto kole RullezzzTeam. Jako jasny favorit si také Cheza počinala od začatku a v klidu vyhrála 6:1.  V derby Spartička - Slavia přišlo na utkání 85OO divaku. Hosté byli aktivnější a i produktivnější - vyhráli 2:4 a domu si "vezou" všechny 3 body. Trabant Satalice hostil Šašky, ktere se dostali do vedení už ve 2. minutě utkání a po cely zbytek zapasu tento stav branili,což se jim povedlo a vyhráli tedy těsně O:1.  Stříbrníky dnes čekal nelehký ukol, na jejich led zavítali Surikaty a domácí se trapili po cele utkání a branku se jim nepodařilo vstřelit a protože dvakrát inkasovali, prohrali doma O:2. Beznadějně poslední Ústí hostilo Goroliu a opět podlehlo vysoko 3:8. Zde už je prakticky jasny sestup. V posledním utkání zajížděla Bíteš na led Muglinova a na cestu domů si přibalili 3 body za výhru 1:2. Dnes se hraje 16. kolo.