pátek 23. prosince 2011

Birdies a Pento v čele !!

Po 3. kole už máme jen dva celky s plným bodovým ziskem. V dnešním kole ztratili neporazitelnost Šašci z Vinohrad, když podlehli Slavii 2:3, přestože pražany přestřileli 45:25. Brankář Gregor Varjanov  měl svůj den a hlavně kvuli jeho výkonu odváží 3 body domů do Prahy. Otis Brno se konečně probudil a i přes zranění 3 klíčových hráčů uštědřil Třinci nakládačku 9:1. Kapitán mužstva  Pascal Meunier si připsal 4 kanadské body za 4 přihrávky. Muglinov hostil zatím neporažený tým Pento B a nečekala je lehká uloha. Hosté byli jasně aktivnější, ale o své výhře rozhodli až v závěrečné třetině, když dvakrát skóroval  Mattias Ljunggren 1:3.Surikaty dnes přivitali Monster Bulldogs, který zatím v obou zápasech bodoval a dnes tomu nebylo jinak. Utkání bylo vyrovnané a Surikaty rozhodli o výhře až v 65. minutě, což znamená, že Buldoci si domů vezou cenný bodík. Staro-nový učastnik Rychlá Rota dnes měla ve 3.kole za soupeře Chezu Nepomyšl.  Utkání bylo vyrovnané a né dvakrát zajámavé. Cheza rozhodla dvěma brankami v 56. Doskočil a 5 sekund předkoncem pečetil do prázdné branky vysledek Niživijs 0:2. Nováček z Holic hostil pražskou Spartičku a střelecky se nedokazal prosadit, naopak dvakrát inkasovali z hole Torikka a Pazziniho, utkání tedy skončilo fotbalovým vysledkem 0:2. Zatím překvapení a lídr tabulky HC Birdies dnes čekal zápas s Trabantem Satalice a jelikož los připravil domácím lehčí vstup do sezóny, tak i dnes si se soupeřem poradili a vyhráli snadno 4:0. Za domácí se dvakrát prosadil Bohunský. SHC Megan Lion dostal dnes za soupeře  Карловы Вары a bylo k vidění zajímavé, vyrovnané utkání a o výhře domácích rozhodl až v prodloužení Ivan Sakolikau 2:1pp.

Nutno dodat, že v dnešním kole se činili prakticky všichni brankáři a proto sme viděli skromné kolo na branky, pouze třinečtí jsou vyjímkou, kde si zachytali oba brankáři. Zítra nás čeká už 4. kolo a pomalu budeme moci odhadovat, jaké kdo má letos plány, úmysly a ambice. Přáním pěkného večera a dobré noci se loučíme, napočtenou zítra :)