čtvrtek 29. prosince 2011

Cheza Nepomyšl je v semifinále !!!

Cheza Nepomyšl je tím štastným týmem, který se po těžkém boji prokousal do semifinále. Kde na něj budou čekat Stříbrníky.  Dlouho se hrál zapas bez branek. Až po polovině utkání se dostali do vedení domácí, vedení však dlouho nevydrželo, hned na začatku 3.třetiny Past vyrovnal. Cheze se však opět povedlo odskočit na 2:1, ale za 2 minuty už vyrovnal hostující Heger 2:2. Prodloužení bylo takovým čekáním na chybu. Cheze se naskytla možnost přesilovky a Pimen Astrauh se jí nebal využít 3:2pp. Potom propukla na stadionu velká radost. Domácí fanoušci už zbrojí na svoje semiifnalové soupeře. Zatím držitel titulu z 1.ročníku PAST26 letos svoje prvenství neobhájí. Doufáme, že se stímto celkem setkáme i v dalším roce. Gratulace letí do Nepomyšle.