neděle 21. srpna 2011

11.kolo zpětně

V 11. kole se toho příliš zajimavého neudálo a obešlo se bez překvapení. Favorité si se svými soupeři poradili jako kočky s myší. 2 utkání však byla zajímavější a vyrovnanější. Do katedráli sv. Pivsona přijel tým Žhavého měsíce. Domácí se hned ve 2. minutě utknání dostali do vedení zásluhou Fina Esy Sergejeffa 1:0. Poté přišlo na řadu 6 vyloučení v řadě hostujícího týmu a až v 38.minutě utkní padla branka a opět se radovali domácí, tentokrát byl šťastným mužem Edgar McQueen 2:0. Po příchodu z šaten zlomil utkání ve prospěch Pivsona Jannik Seliger. Pivson jasně přestřilel žhavý měsíc 39:22 a zaslouženě vyhral 3:0.

V druhém duelu se přišlo v Brně podívat do nově zrekonstruované haly 4500 diváků a bylo vyprodáno !!! Brňané se zde utkali s týmem Rychlé Roty. Otis měl v posledních kolech velkou kliku a i když všechna utkání vyhrál, bylo to vždy o jednu maximalně dvě branky. V 15. minutě otevřel skore domácí Diogini Cardosi 1:0.  Dlouho pak kralovali brankáři, ale v 38. minutě se podařilo Rychlé Rotě vyrovnat na 1:1 po brance Jakuba Šlechty.  V 43. minutě nabídli hosté Otisu další přesilovku a tentokrát už to tam padlo, střelcem byl Patrik Šašek. Hosté se pak snažili vyrovnat, ale marně v 54. minutě přišel pověstý hřebíče do rakve  v podobě branky Adama Andráše na 3:1

Během dnešního odpoledne bude doplněno 12. kolo + 2.kolo Diamond cupu.