úterý 13. září 2011

25.kolo minulostí

Ve včerejším 25. kole sme viděli hned čtyři utkání, které přesahovaly deseti brankovou hranici. Další dvě utkání taky skončily drtivym vysledkem. Proto se podíváme aspon na dvě utkání, které měli s obou stran s hokejem něco společneho a nebyly to vubec špatné zapasy. Kačenky na vyprodanem stadionu (3000 divaků) hostili skvěle rozjetou Ras-tu. Ras-ta byla v utkání aktivnější i lepší, ale domácí byli ti, kteří se dostali hned v 7.minutě utkání do vedení 1:0 po brance Vala Blancharda.  Hosté na začátku druhé třetinyvyrovnali na 1:1 zásluhou Mariana Dudka 1:1.  V  48. minutě se před brankou Ras-ty nejlepe zorientoval  Dainis Kreipāns a dorazil kotouč za záda Gilberta Demjana 2:1. Do konce utkání se již nic nestalo a Kačenky si připsaly důležité body do tabulky v boji o play-off.

Ve šlágru kola se představila Spartička na domácím ledě, kam zavítali Myštrixové.  Střeleckou převahu měli od uvodu Myštrixové, ale první a jedinná branka utkání padla až ve 29.minutě. štastným mužem byl Roman Nedoma a tak si tedypřipsal do statistik vítěznou branku utkání. Myštrixové se tedy vrátili na 2.místo a momentálně ztrácí na vedoucí Otis Brno 10 bodů. Na vítězství v základní skupině již pomýšlet reálně nemohou, spíše budou muset odrážet utoky soupeřu z 3. až 6. místa, kde je to opravdu mimořádně vyrovnané.