neděle 16. října 2011

4.kolo

Ve 4.  zatím posledním hraném kole sme viděli jeden jasný vysledek a dvě prodloužení. Nepomyšl vyxhrála na ledě TJ hokejs 2:1, když v 63.minutě rozhodl o výhře hostů Denis Valašík.  Derby dvou největších měst a nováčků letošní sezony se událo v Praze, kde tak trošku překvapivě  vyhrál Otis vysoko 1:5.  Monster Bulldogs  zajížděli na led do Satalic a vyhráli zde 3:2 po prodloužení. Stříbrníky hostili doma HC Birdies HB a domácí rozhodli o výhře 2:1 díky povedenému vstupu do 2.třetiny, když se jim podařilo vstřelit dva slepené góly.  Zatím poslední tým tabulky HC Ústečtí Lvi hostili RullezzzTeam a i dnes se domácím nedařilo, hosté jim vyprášili kožich a zvítězili 7:O. Sk muglinovu se zatím vuec nedaří a krčí se na předposlední příčce. Ve 4. kole dostali výprask od Slavie 1:4. KUBIKULA TEAM BÍTEŠ hostila Šašky a tentokrát odešla z ledu s prazdnou. Šašci přestříleli Bíteš 18:35 a z toho vyplynulo i skóre 1:4.  Největší drama a šlágr tohoto kola sme si nechali na konec. HC Gorolia hostila na domácím ledě Surikaty  V polovině utkání už však vedli domácí 3:O a hostům se už jen podařilo zkorigovat vysledek na 4:2. Dnes máme volný den a zítra se na vás budeme těšit při sledování 5.kola.