neděle 16. října 2011

3.kolo

Ve 3. kole letošního ročníku sme mohli vidět dvě vysoké výhry. Lídt tabulky HC Gorolia rozstřílel TJ Hokejs 9:0.  Slavia porazila ústecké Lvi 6:0. Pět utkání skončilo pouze o jednu branku. 3.kolo tedy můžeme označit za velmi vyrovnané.  Pouze na jednom stadionu sme mohli vidět prodloužení. HC Birdies HB hostili Trabant Satalice a druhý bodík pro domácí vystřílel Franck Maillet  2:1 pp. Překvapení letošního ročníku Otis Brno podlehl poprvé v sezóně na domácím ledě Nepomyšli 0:1. Spartička si připsala tři body za výhru na ledě Monster Bulldogs.  RullezzzTeam přívital na svém ledě Stříbrníky a bodoval naplno za výhru 2:1.  V posledním zajímavém utkání hráli Šašci špíny Vinohrady proti SK Muglinovu a poradil si s nimi v poměru 6:4, když o výhře rozhodl dobrý začátek 3.třetiny  Šašků. Diváci se v tomto kole určitě nenudili, snad budeme moci sledovat více takových vyrovnaných bitev :)