úterý 11. října 2011

Gorolia a Surikaty vyhráli 6:0

Máme za sebou první kolo nového ročníku, ve kterém bylo pouze jedno prodloužení. Trabant Satalice vyhrál v Praze na Slavii 1:0 v pordloužení, když vítězný gól vstřelil Marko Vallinmäki. Paradoxem je, že Slavia vyhrála na střely 42:16!!! Výhru 1:0 si na půdě RullezzzTeamu vybojovala Spartička. Nováčka 8.ligy zachránil gól Aleksse Rungíse, který vstřelil ve 3.třetině. Hvězdou zápasu se stal sparťanský brankář a největší hvězda František Sloboda. Domácím nepomohlo ani 37 střel. Venku vyhrál i druhý nováček Otis Brno, který získal 3 body když vyhrál 2:1 nad Monster Bulldogs. Domácí vedli sice 1:0 po brance Christiana Trommeshausera, ale Brnu zajistil ve 3.třetině body, gól Branislava Glosíka a dvě minuty po něm Adama Andráše. Vítězství 2:1 si připsali Šašci špíny Vinohrady, kteří doma zdolali Stříbrníky. Hosté vedli 0:1 díky brance Tomáše Špačka. Radost domácím fandům, přinesl až Jakub Červeňák a Oleg Minář. Zápas byl velmi chudý na střely, možná proto přišlo něco málo přes 5000 lidí. Vyprodáno hlásily Birdies HB, kteří si připsaly 3 body za výhru 4:3 nad Chezou Nepomyšl. Nepomyšl vyhrála na střely 37:17, ale Jack Holm, domácí podržel! Domácí vedli už 4:1 přesto se nakonec báli o výsledek. Necelé 3000 lidí vyděli vítězství 4:0 svého týmu (KUBIKULA TEAM BÍTEŠ) nad TJ hokejs. Domácí zasypali hostujícího brankáře 50 střelami! Na druhé straně Marek Obrátil si připsal první čisté konto letošní sezóny. Oba týmy hrály od začátku na 3 formace! Návod jak ponížit soupeře byste našli na ledě surikaty, kteří porazili Slovan Ústečtí Lvi 6:0. Navíc střely na branku 50:5, vyloučení 2:7... K tomu všemi dokázal domácí tým vyprodat svojí arénu! Druhé vítězství 6:0, avšak na střely více vyrovnanější přinesl souboj Gorolie a Muglinova. Už od druhé třetiny hráli hosté na 3.formace, ale ani to nepomohlo! Domácí Jan Erben, který si připsal v zápase 3+1 si s hostující obranou dělal opravdu co chtěl...