pátek 19. října 2012

Otis Brno stále bez bodu...

Hafanos (VIII.49/1.)                    4:3 Otis Brno (VIII.58/5.)     (2:1, 2:2, 0:0)
Diváků: 3.322 (1.661.000,-kč / 500,-kč)
         Domácí brankář Matěj Polák dnes neměl tolik práce jak se čekalo, přesto z 18 střel pustil za svá záda hned 3 puky. Může tak děkovat svým spoluhráčům, kteří nasázeli Brnu čtyři branky a vyhráli 4:3. V Litovli padnul rekord ve nejrychleji vstřelén gólu. Postaral se o to Igor Nemchinov, který otevřel skóre v čase 1:06. Pak se skóre přelévalo ze strany na stranu. Dvě branky vstřelil brněnský Joni Laksola, ale ani to nestačilo. 50 vteřin před koncem druhé třetiny strhnul vedení  Uno Keisala na domácí stranu a to se až do konce nezměnilo. Otis tak zůstává poslední bez bodu, naopak Hafanos je druhý.

HC Vorlice  (VIII.90/3.)      1:1 Sokol Damnov (VII.27/6.)   (0:1, 1:0, 0:0)
Diváků: 2.514 (2.262.600,-kč / 900,-kč)
        Zaplatili za lístek 900,-kč a viděli vyrovnaný zápas 1:1, ano mluvím o fanoušcích Vorlice. Skvělé zákroky předváděli oba brankáři Petr Chudoba i Ľubomír Jasenčič. Skalní příznivce, kteří dorazili celkem v hojném počtu nadchnul v první třetině gól který dal v oslabení Dušan Nový. Ve druhé třetině domácí srovnali na 1:1 zásluhou Alexander Kopas, ale víc se už nestalo. Domácí tréner se pak pokusil stáhnout hru na 3 pětky, ale ani to nepomohlo. Takže premiéra HC Vorlice byla úspěšná když remizovala s týmem z vyšší ligy 1:1.

Fighting Saints (IX.74/1.)  3:0 Past26  (VII.29/14.)             (1:0, 0:0, 2:0)
Diváků: 3.352 (1.484.936,-kč / 443,-kč)
        Jen těsně, ale přesto přišlo na "svaté bojovníky" nejvíce lidí z tohoto kola. Viděli další výhru svého mužstva v této sezóně, tentokrát proti týmu, který hraje o 2 ligy výše. Bohatý domácí tým poslal do vedení mladíček a nováček Mik Jenstrle. Hosté často naráželi na skvěle chytajicího bránkáře domácích  Drahoslav Janů. Nejčastěji střílel na domácího brankáře Tomáš Mencl, ale ani ten neuspěl. Když pak domácí využili přesilovku a oslabení vyhráli zaslouženě 3:0. Past26 se trápí nejen v lize, kde jim hrozí baráž ale i v poháru Diamond. Všichni však věříme, že se tým ze VII.ligy udrží! Domácí tak mají 2 výhry a vedou Diamond cup.

V Sobotu přivítá zatím bez bodu hrající Otis Brno hráče z Vorlice. Zajímavé bude sledovat jak si povede nováček Hafanos na půdě Past26, kteří už Diamond cup jednou vyhráli. V posledním utkání zamíří Fighting Saints na půdu Grafitu, který měl ve druhém kole volno.